Marzysz o szczupłej sylwetce? Zdecyduj się na pakiet dietetyczno-treningowy!

Marcin B. December 31, 2015 0
Marzysz o szczupłej sylwetce? Zdecyduj się na pakiet dietetyczno-treningowy!

W dzisiejszych czasach panuje kult szczupłego ciała. Niestety, nie każdy ma na tyle czasu i silnej woli, by przestrzegać zasad diety oraz regularnie ćwiczyć, a tylko połączenie prawidłowego odżywiania z aktywnością fizyczną przyniesie dobre i trwałe efekty. Często jest też tak, że brakuje nam motywacji do dbania o sylwetkę, a brak specjalistycznej wiedzy przyczynia się do popełniania błędów, które utrudniają nam osiągnięcie upragnionej figury i utrzymanie wagi. Aby spełnić swoje marzenia, być zdrowym i atrakcyjnym, warto zasięgnąć fachowej porady w dziedzinie dietetyki.

Dieta i trening pod okiem specjalisty

Na rynku znaleźć można wiele ofert dietetyków oraz trenerów personalnych, jednak klinika SkinClinic oferuje coś znacznie lepszego – pakiet dietetyczno-treningowy: http://skinclinic.pl/dietetyka/pakiet-dietetyczno-treningowy/. Takie rozwiązanie jest optymalne, jeśli chcemy uzyskać oraz utrzymać szczupłą sylwetkę, ponieważ specjaliści współpracują ze sobą, dostosowując plan diety i ćwiczeń do naszych indywidualnych uwarunkowań, a jednocześnie dbają o to, by ich zalecenia były ze sobą spójne i wzajemnie się uzupełniały. Aby dieta przynosiła możliwie najlepsze rezultaty, musi być dostosowana do indywidualnych uwarunkowań pacjenta, zgodna z jego upodobaniami kulinarnymi oraz stylem życia – jeśli ktoś jest człowiekiem niezwykle zapracowanym i spędzającym wiele godzin poza domem, to przygotowywanie skomplikowanych dań szybko go zniechęci. Dietetyk podczas pierwszego spotkania przeprowadza szczegółowy wywiad, poznając nawyki żywieniowe pacjenta, dowiadując się o wszelkich jego chorobach, a następnie przedstawia zalecenia żywieniowe i przykładowy jadłospis. Dzięki temu pacjent wie, co powinien robić w celu utraty wagi i może ocenić, czy stać go na zaproponowane wyrzeczenia.

Genodiet – rewolucyjne badania wspierające odchudzanie

Aby plan żywieniowy był optymalnie dostosowany do danej osoby, warto wykonać innowacyjne badania genetyczne Genodiet. Polegają one na dokładnej analizie informacji zawartych w naszym kodzie genetycznym. To rewolucyjne badanie umożliwia identyfikację tak zwanego typu metabolicznego oraz identyfikację genów, które są odpowiedzialne za nietolerancje pokarmowe o podłożu genetycznym. Jadłospis – stworzony w oparciu o wiedzę pozyskaną z badań – jest ściśle dopasowany do naszych indywidualnych cech oraz potrzeb, a dzięki temu dieta odznacza się najwyższą skutecznością.

Trening personalny – modelowanie sylwetki

Pakiet dietetyczbo-treningowy zakłada połączenie zdrowego stylu odżywiania się z odpowiednim treningiem. Trener personalny przygotuje dla nas plan ćwiczeniowy oraz dopilnuje, abyśmy prawidłowo wykonywali poszczególne ćwiczenia. Zestaw treningowy dostosowany będzie do naszych możliwości i umiejętności, pozwoli też na uzyskanie optymalnych rezultatów. Trener dobierze dla nas zestaw ćwiczeń, który pomoże nam wymodelować poszczególne partie ciała. Ćwiczenia z trenerem mogą się odbywać na świeżym powietrzu lub w siłowni – wszystko zależy od naszych preferencji. Wykonywanie ćwiczeń pod okiem doświadczonego trenera nie tylko sprawi, że treningi będą bardziej efektywne, ale zapobiegnie też wystąpieniu kontuzji i urazów, które mogą się zdarzyć, gdy nieumiejętnie zabieramy się za wykonywanie niektórych zadań.

Co poza dietą i ćwiczeniami?

Pakiet dietetyczno-treningowy warto uzupełnić o zabiegi ujędrniające skórę i redukujące cellulit. Dzięki temu nie tylko poczujemy się lepiej, ale i efekty z procesu odchudzania będą bardziej spektakularne. Zadbane ciało, smukła sylwetka i zdrowy organizm to wspaniałe połączenie, które gwarantuje znakomite samopoczucie.

Chcesz poprawić swój wygląd? Skorzystaj z oferty warszawskiej Kliniki Medycyny Estetycznej SkinClinic!

Leave A Response »