Trening z personalnym trenerem – dla kogo jest przeznaczony?

Marcin B. September 21, 2017 1
Trening z personalnym trenerem – dla kogo jest przeznaczony?

Tempo współczesnego życia sprawia, że wielu z nas nie ma odpowiedniej ilości czasu na samodzielne zgłębianie wielu zagadnień. Nie inaczej jest w przypadku tematami, które wiążą się z właściwym treningiem na siłowni oraz skutecznym i efektywnym rzeźbieniem wymarzonej sylwetki. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy, którą oferuje instruktor personalny.

Trener personalny prawdę Ci powie

Nie ulega wątpliwości, że laik, który pierwszy raz pojawia się na siłowni może wręcz dostać zawrotu głowy od ogromnej ilości sprzętu wszelakiej maści, który można tam znaleźć. Trener personalny jest kimś w rodzaju przewodnika, który oferuje pomocną dłoń i pomaga zorientować się pośród obco wyglądających urządzeń. trzeba też pamiętać, że jego zadanie nie sprowadza się jedynie do instruowania, doświadczony trener personalny bowiem potrafi w odpowiedni sposób zmotywować każdego do odpowiednio ciężkiej pracy na sylwetką. To właśnie dzięki niemu mamy możliwość dać z siebie wszystko na siłowni, gdy brakuje nam wewnętrznej motywacji, ponieważ trener personalny jest kimś, kto nie słucha naszych wymówek, lecz uczy konsekwencji oraz pomaga w osiągnięciu sukcesu.

Nie chodzi tylko ćwiczenia, ważna jest też dieta

Trening personalny nie sprowadza się jedynie do tego, co dzieje się na siłowni. By móc zrealizować plan o wymarzonej budowie ciała ważna jest także praca nad sobą poza nią. Chodzi mianowicie o przestrzeganie właściwej diety. Oczywiście, niewiele osób posiada fachową wiedzę na temat dietetyki, szczególnie zaś w kwestii osiągania efektów na siłowni, z tego powodu trener personalny jest osobą wykształconą w owym kierunku. Słuchając jego rad jesteśmy w stanie nie tylko ułożyć prawidłowy dla naszych celów jadłospis, lecz również przyswoić zdrowe nawyki żywieniowe. Każda bowiem rada, która pochodzi z ust doświadczonego profesjonalisty z znacznym stopniu przybliża nas do wyglądania w taki sposób, w jaki sobie postanowiliśmy, kiedy zapadła decyzja o zapisaniu na siłownię.

Centrum Treningu Personalnego Igor Bilinskyi

Polecamy!

One Comment »

  1. trener personalny katowice May 14, 2018 at 6:43 pm - Reply

    Z trenerem personalnym zawsze warto ćwiczyć, ale szczególnie na początku drogi – żeby pokazał nam technikę i nauczył nas jak trenować. Bez tego można się szybko zniechęcić brakiem efektów i nabawić kontuzji.

Leave A Response »