Domowe sposoby na powiększenie piersi

Aneta Rachwał - Adamczyk December 7, 2018 0
Domowe sposoby na powiększenie piersi

Obserwując współczesne media i życie codzienne kobiet można odnieść wrażenie, że nie ma idealnego rozmiaru biustu. Jednym paniom marzą się obfite piersi, innym natomiast one przeszkadzają i wolałyby je w znacznie mniejszym wydaniu. Na ten temat najwięcej mają do powiedzenia mężczyźni, jednak i wśród nich zdania są podzielone. Powiększenie lub zmniejszenie piersi to bardzo kosztowne marzenia, często wymagające interwencji chirurgicznej. Jednak istnieją pewne domowe sposoby na ich powiększenie.

Masaż piersi

Jednym z nich jest masaż piersi. W licznych badaniach udowodniono, że masaż powoduje wzrost biustu oraz poprawia jego elastyczność i jędrność. Pozytywnym aspektem tej metody jest również samobadanie piersi, które pozawala na wczesne wykrycie zmian nowotworowych. Regularny masaż piersi zmniejsza też ryzyko wstąpienia tej choroby. W niektórych krajach salony kosmetyczne i salony masażu mają w swojej ofercie powieszanie biustu tym sposobem. Kolejnym domowym sposobem na powiększenie piersi są zioła. Szczególnie istotne w tym procederze są środki roślinne na bazie kopru włoskiego, soi, żeń- szenia, ostu błogosławionego czy mniszka lekarskiego. Są one dostępne w postaci kremów, kapsułek czy mydła do kąpieli. Ciekawe zastosowanie w tym temacie ma cebula. Uzyskany z niej świeży sok w połączeniu z miodem i kurkumą świetnie radzi sobie z obwisłymi piersiami. Na rozmiar piersi mają również wpływ odpowiednio dobrane ćwiczenia.

Ja powiększyć biust?

Warto wiedzieć, że piersi są zbudowane z tkanki tłuszczowej okrytej skórą, dlatego zbilansowana, zdrowa dieta, odpowiednie nawyki żywieniowe w połączeniu z aktywnością fizyczną mogą mieć pozytywny wpływ na kształt i rozmiar biustu. Innym rozwiązaniem są tabletki i kremy na powiększenie biustu. Większość proponowanych środków farmakologicznych zwiększa poziom estrogenu. Organizm kobiety jest wprowadzany w błąd, gdyż poziom tego hormonu wskazuje na ciąże. Nie jest tajemnicą, że w stanie błogosławionym piersi osiągają większe rozmiary. Niestety prawdopodobnie jest to chwilowy efekt, gdyż piersi wracają do pierwotnych rozmiarów z chwilą zaprzestania przyjmowania tego typu preparatów.

Leave A Response »