Leczniczy masaż Hawajski – lomi lomi

Aneta Rachwał - Adamczyk July 17, 2019 0
Leczniczy masaż Hawajski – lomi lomi

Lomi lomi to leczniczy masaż prosto z Hawajów. Na świecie stał się popularny w II połowie XX wieku. W Polsce dopiero staje się popularny, lecz już cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Masaż lomi lomi to jeden z najlepszych sposobów na zdrowie.

Czym jest masaż hawajski

Lomi lomi oznacza w języku hawajskim naciskanie, pocieranie. Jest to masaż intensywny, który pozytywnie wpływa zarówno na ciało i duszę. W hawajskim języku stół do masażu oznacza kamienny ołtarz. Masaż w całym znaczeniu słowa oznacza fakt, że uzdrawia ciało oraz duszę. Warto zaznaczyć, że obniża on napięcie mięśni, a to za tym idzie usuwa wewnętrzne blokady. Masaż lomi lomi leczy nie tylko nasze ciało, ale także psychikę. Dzieje się tak, dlatego, że to wszak w naszych mięśniach, zapisane są dawne uczucia i przeżycia.

 

Masaż hawajski a potrzeba dotykania

Okazuje się, że masaż lomi lomi doskonale zaspokaja potrzebę dotykania. Jest skuteczny przede wszystkim wtedy, kiedy prowadzimy nerwowy tryb życia. Stres dotyka każdego z nas i jest to sytuacja normalna, ale musimy umieć sobie z nią radzić. Masaż lomi lomi szybko sprawia, że nasze ciało ogarnia spokój, odchodzą bóle głowy i problemy z kręgosłupem. Dzięki temu, że jest delikatny zaspokaja on potrzebę dotykania.

Leave A Response »