Zabójcy erekcji

Aneta Rachwał - Adamczyk June 28, 2019 0
Zabójcy erekcji

Problemy z erekcją mogą występować z bardzo wielu różnych powodów. Na pewno współczesny styl życia mężczyzn sprzyja występowaniu tychże problemów. Oczywiście nie można powiedzieć, że podstawową przyczyną problemów z erekcją jest styl życia, ponieważ byłoby to bardzo duże uproszczenie tejże kwestii. Tak naprawdę to stres, brak czasu na sen, na odpoczynek, stosowanie używek czy też niewłaściwa dieta w sposób bezpośredni są odpowiedzialne za problemy seksualne mężczyzn. Istotnym elementem jest oczywiście gospodarka hormonalna oraz jakość krążenia krwi, które są głównymi czynnikami wpływającymi na jakość życia seksualnego. Istnieją jednak szczególne elementy, produkty, czynniki, które z powodzeniem mogą być nazwane zabójcami erekcji. Tychże elementów należy się wystrzegać, należy ich unikać jak ognia, a przynajmniej znacząco ograniczyć w swojej codzienności.

O jakich elementach jest mowa?

Na pewno możemy tutaj wskazywać na cukier, sól oraz alkohol. Ten trzeci element wypijany w umiarkowanych ilościach na pewno nie będzie szkodliwy, ale jeśli pijemy alkohol nazbyt często, jeśli go nadużywamy, to z pewnością będzie to miało swoje przełożenie na obniżenie możliwości seksualnych mężczyzn. Duża ilość spożywanych słodyczy ma bezpośrednie przełożenie na zwiększenie poziomu glukozy we krwi. Ten element z kolei przyczynia się do tego, że obniża się poziom testosteronu. Tym samym koło się zamyka i mamy do czynienia ze znacznie mniejszymi możliwościami seksualnymi, a problemy z erekcją mogą jak najbardziej się pojawiać i to z większą częstotliwością.

Nadmiar soli to element, który powoduje podniesienie poziomu ciśnienia tętniczego. Tym samym krew jest pompowana w niewłaściwe rejony i nie dopływa ona do męskiego członka w takiej ilości, aby móc mówić o możliwości uzyskania satysfakcjonującej erekcji w momencie, gdy tego potrzebujemy. Tym samym warto jest tych elementów unikać, warto jest zadbać o swoje zdrowie, o swoją dietę, aby móc między innymi cieszyć się niczym nie zmąconym, udanym życiem seksualnym.

Leave A Response »