Czym jest cytrynian sildenafilu?

Marcin B. May 23, 2018 0
Czym jest cytrynian sildenafilu?

Problemy z erekcją dotyczą obecnie coraz większej grupy mężczyzn. U podłoża owych problemów może leżeć bardzo wiele różnych przyczyn. Wśród nich można wskazać na:

  • stres
  • złą dietę
  • ukryte choroby
  • problemy w związku
  • niewłaściwy tryb życia
  • brak aktywności fizycznej

Nie można mówić o doskonałej sprawności seksualnej, jeśli się o siebie nie dba. W sytuacji, gdy mamy do czynienia z obniżoną sprawnością seksualną, można jednakże sięgnąć po odpowiednie wspomaganie.

Leki z cudowną substancją

Mówiąc o tych lekach, należy wskazać na te, w których substancją czynną jest cytrynian sildenafilu. Takich leków mamy na rynku sporo. Między innymi mowa jest o Kamagrze, o Viagrze. Działanie tej substancji sprowadza się do hamowania wydzielania enzymu fosfodiesterazy typu 5. Sildenafil nie jest magiczną substancją. Dlatego też element stymulacji seksualnej jest tutaj konieczny. Poza tym, jeśli u mężczyzny zdiagnozowano zanik ciał jamistych prącia, to wówczas nie można oczekiwać skuteczności. Lek zawierający tę substancję należy przyjąć na około 6 godzin przed planowanym stosunkiem.

Może się oczywiście zdarzyć, że na opakowaniu leku pisze inaczej. Wówczas gotowość do odbycia satysfakcjonującego stosunku może nastąpić szybciej lub znacznie szybciej. Przed zastosowaniem leku z zawartością sildenafilu należy zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania. Mamy, bowiem do czynienia z pewnymi wyłączeniami oraz działaniami niepożądanymi. Nie występują one zbyt często, ale należy mieć ich świadomość. Lek z sildenafilem może być przyjęty wraz z posiłkiem, ale wówczas należy liczyć się z jego opóźnionym działaniem. Na pewno jednak jest to jedna z najlepszych substancji wpływających na zwiększenie możliwości seksualnych mężczyzn.

Problemy natury seksualnej nie znikną same. Musimy, zatem ustalić ich faktyczną przyczynę. Dopiero wówczas będzie można mówić o skutecznej ich eliminacji. Cytrynian sildenafilu może nam w tej walce znacząco pomóc. Jest to najlepsza znana nam substancja czynna.

Leave A Response »