Botox rzęs

Aneta Rachwał - Adamczyk August 30, 2019 0
Botox rzęs

Chcesz poczuć się kobieco i pewnie bez malowania rzęs? Już jest! Botoks rzęs oraz laminowanie keratynowe rzęs. Jest to zabieg, dzięki któremu mamy naturalnie pomalowane rzęsy. Polega on na naturalnym odżywieniu rzęs, pogrubieniu, uniesieniu oraz przyciemnieniu rzęs. Daje on efekt bardzo naturalny i nadaje bardzo wyraziste spojrzenie. Zabieg ten nie ma nic wspólnego ze sztucznymi rzęsami. Niektóre kobiety codziennie używają zalotek, aby nadać kształt swoim rzęsom. Po tym zabiegu nie trzeba już ich używać, oszczędzając przy tym swoje pieniądze i swój czas.

Jak działa zabieg?

Zabieg działa na nasze naturalne rzęsy, które posiadamy na oczach, dlatego jest semipermamentny. Oznacza to, że podczas wypadania bądź wzrostem rzęs, te podkręcone będą się same wymieniać na proste. Dlatego ten zabieg jest dedykowany dla osób, które posiadają proste i cieniutkie rzęsy i nie mają możliwości bądź nie chcą z pewnych powodów poddać się zabiegowi pogrubiania bądź przedłużania rzęs w danym salonie. Zabieg Lash botox to zabieg, który wypełnia szczelinki i nierówności przy rzęsach, pogrubia i nawilża je, zawierając przy tym witaminy oraz minerały, które odżywiają i regenerują rzęsy.

Preparaty wykorzystywane do tych zabiegów zawierają: olej arganowy, olej jojoba, olej migdałowy, olej szafranowy, olej macadamia. Kolagen roślinny, hydrolizowana keratyna, gliceryna, pentanol, olejowa witamina C, kwas hialuronowy, kwas linolowy. Natomiast botox nie zawiera: parafiny, barwników, parabenów, olejów mineralnych, formaldehydów i silikonu.

Leave A Response »