Co różni kosmetyki od dermokosmetyków?

Marcin B. July 26, 2016 6
Co różni kosmetyki od dermokosmetyków?

Na naszym rynku w ostatnim czasie pojawiają się naprawdę dziwne kosmetyki. Dziwne jednakże jest tutaj przymiotnikiem nie nacechowanym pejoratywnie. Wręcz przeciwnie można powiedzieć, iż są to specyfiki jeszcze nie doświadczone przez nasz rynek oraz przez klientów należących do niego. Mamy tutaj na myśli chociażby bardzo popularny w ostatnim czasie krem do cery naczynkowej.

Czy dermokosmetyki są skuteczne?

Jednakże już wkrótce sami będziemy mogli przekonać się, czy dermokosmetyki o których tutaj mówimy są skuteczne i na ile są w ogóle skuteczne, że tak głośno o nich zrobiło się w ostatnim czasie. Zatem już niedługo rzeczywistość czy też nawet samo życie zweryfikuje te wszystkie opinie, oraz sądy odnośnie właśnie tych najnowszych specyfików, którymi są dermokosmetyki. Nawet ich nazwa nie jest dla nas jakoś znajoma w związku z tym jesteśmy pewni, że jeszcze nigdy nie mieliśmy okazji ich przetestować. Teraz dopiero będzie szansa miejmy nadzieję, iż maksymalnie dużo osób, ludzi skorzysta z tej możliwości. A więc jeżeli idzie o konkretne dermokosmetyki, to tutaj wszystko jest jeszcze wolnością i dopiero po jakimś czasie będziemy bogaci w konkretne sądy, opinie oraz własne, często subiektywne zdania.

Kremy przeciwzmarszczkowe

Różne kremy przeciwzmarszczkowe po prostu trzeba lepiej poznać. Także tak by to wyglądało w bliższej perspektywie i jeżeli ktoś tego nie rozumie to oczywiście tylko i wyłącznie jego problem. A jeżeli chodzi o jakieś szczegóły, to możemy powiedzieć, że w ten cały zakres wchodzi określony i dobrze znany krem do cery naczynkowej a także uwzględniane są poszczególne kremy przeciwzmarszczkowe. To oczywiście jest normalne, że w tej materii będą wysuwały się na pierwszy szereg kremy, jednakże nikt nie przypuszczał, że nabierze to charakteru takiego dosłownego.

Krem do cery naczynkowej tak naprawdę stanowi z pewnością dobrą innowację tak samo jak poszczególne kremy najnowszej generacji i to jest coś oczywistego. Także miejmy to na uwadze szczególnie w czasach w których przyszło nam żyć i dbać o zdrowie. Kremy przeciwzmarszczkowe nabierają dziś naprawdę różnych form oraz postaci ale najbardziej znanym teraz jest krem wymieniony powyżej. Także tak to wszystko wygląda, jeżeli przeprowadzimy taką bardziej gruntowną analizę w tym temacie.

6 Comments »

 1. Halina August 9, 2017 at 9:27 am - Reply

  Dałoby sie może nieco bardziej rozwinąć ten temat, bo według mnie jest tylko pobieżnie tknięty?
  pozdrawiam, Halina

  • Marcin B. August 9, 2017 at 9:30 am - Reply

   Być może w przyszłości 🙂

 2. Marek August 9, 2017 at 9:28 am - Reply

  W tej chwili chyba każdy krem to czysta chemia, bez naturalnych składników. Wystarczy poczytać składy kosmetyków. 99% to syf, a są tylko jakieś śladowe ekstrakty naturlanych składników, i to tylko po to, żeby producent mógł umieścić je zgodnie z prawem na etykiecie i się lepiej reklamować

  • Marcin B. August 9, 2017 at 9:31 am - Reply

   Nie popadajmy w skrajności, ale fakt, dobrze jest czytać etykiety produktów, i to nie tylko spożywczych 🙂

 3. Olga August 9, 2017 at 9:29 am - Reply

  Artykuł nieco krótki i mało szczegółowy, ale bardzo dobrze, że taka tematyka w ogóle jest poruszana. W dzisiejszych czasach trudno jest odróżnić produkt dobry od sztucznego, głównie z racji kampanii reklamowych – coraz bardziej wymyslnych i przekonunywujących

  • Marcin B. August 9, 2017 at 9:31 am - Reply

   Reklama działa najprężniej tam, gdzie są największe pieniądze do zarobienia 🙂

Leave A Response »