Czy znasz już dwufazowy eliksir Total Repair od L’Oréal?

Bartek M. November 29, 2018 0
Czy znasz już dwufazowy eliksir Total Repair od L’Oréal?

Zadaniem odżywki w sprayu jest ułatwianie rozczesywania, zabezpieczanie włosów przed suszarką oraz pomaganie w ich odświeżaniu, np. gdy rano trzeba włosy naprawdę szybko umyć lub gdy jesteśmy na basenie i musimy się momentalnie ogarnąć. Takim rolom i zadaniom bez problemu sprosta Elseve Dwufazowy Eliksir Total Repair.

Elseve Dwufazowy Eliksir Total Repair to ekspresowa odżywka do włosów. Ma formę sprayu. Jest kosmetykiem wartym poznania i przetestowania. Skąd ta pewność? W skład produktu wchodzą pro-keratyna, serum pielęgnująco-nabłyszczające, kwas mlekowy, proteiny i aminokwas (arginina). Taka zawartość powoduje, że produkt bardzo szybko scala rozdwojone końcówki i zabezpiecza je warstewką silikonu oraz odbudowuje włókna włosa. Odzyskują one piękny wygląd. Do tego intensywnie się błyszczą i są wygładzone oraz dociążone. Na dodatek szczotka przestaje stawiać opór, a o czymś takim jak puszenie czy elektryzowanie nie ma już mowy. A to z kolei powoduje, że nasza fryzura łatwo się układa, jej przygotowanie to sama przyjemność. Ponadto użytkowniczki twierdzą, że kiedy kosmetyk stosuje się regularnie, można zauważyć znaczną poprawę kondycji włosów oraz to, że stały się silniejsze. Nie wypadają już tak, jak dawniej. Są grubsze i dodają fryzurze objętości.

Elseve Dwufazowy Eliksir Total Repair sprawdzi się w przypadku włosów suchych, matowych, kręconych, ekstremalnie puszących się przy każdej okazji, długich i niezdyscyplinowanych, zniszczonych stylizacjami oraz normalnych, wymagających lekkiej pielęgnacji. Produkt nadaje się do codziennego stosowania.

Nie bez znaczenia jest również to, że Elseve Dwufazowy Eliksir Total Repair bardzo ładnie pachnie i stan ten utrzymuje się przez dłuższy czas.

Natomiast jeżeli chodzi o stosowanie i sposób, w jaki powinno się to robić, to należy zacząć od wstrząśnięcia serum, tak, żeby jego warstwy się połączyły. Jest to bardzo szybka i prosta czynność, ponieważ aplikator nie zacina się, co nie jest regułą w przypadku tego typu produktów. Następnie kosmetyk, który ma fajną, lejącą się strukturę, rozpylamy na osuszone ręcznikiem włosy (nadaje się także do stosowania na mokre włosy). Elseve Dwufazowy Eliksir Total Repair nie jest produktem do spłukiwania, co sprawia, że można go używać w każdym miejscu i o każdej porze. Przy okazji jest to też duża oszczędność czasu. Trzeba tylko uważać, żeby nie rozpylać go w kierunku oczu. I tu warto zaznaczyć, że w tym przypadku nie musimy obawiać się, że dojdzie do sklejenia włosów czy ich przetłuszczenia – tak po prostu nie będzie. Warto też wspomnieć, że serum jest bardzo wydajne. Jedna sztuka wystarcza na prawie dwa miesiące codziennego stosowania. Samo opakowanie zaś zaprojektowano jako przedmiot ładny oraz poręczny. No i Elseve Dwufazowy Eliksir Total Repair można kupić w wielu miejscach w przystępnych cenach.

Leave A Response »