Piękny uśmiech jak własny – zainwestuj w implanty BEGO

Marcin B. June 6, 2016 0
Piękny uśmiech jak własny – zainwestuj w implanty BEGO

Białe, pięknie wyglądające zęby są marzeniem wielu pacjentów gabinetów stomatologicznych. Przy obecnych możliwościach współczesnej implantologii, posiadanie naturalnie wyglądających – jak własnych – zębów jest możliwe. Implanty – czy warto w nie inwestować?

Piękny uśmiech wizytówką współczesnego człowieka

Doskonałe samopoczucie na co dzień jest podstawą sukcesu – zarówno osobistego, jak i zawodowego. Taki korzystny stan ducha może wywołać zadowolenie z pięknie wyglądających zębów. Współczesna implantologia daje pacjentom szerokie możliwości w zakresie estetyki jamy ustnej. Korzystająca z nowoczesnych rozwiązań stomatologia gwarantuje pacjentom posiadanie pięknego, zdrowego, a przy tym naturalnie wyglądającego uśmiechu.

Implanty, w tym marki BEGO, powodują przywrócenie narządowi żucia jego prawidłowych funkcji. Ponadto pozwalają stomatologom na budowanie w szczęce pacjenta trwałych konstrukcji. Nadbudowane na nich konstrukcje protetyczne są estetyczne, wyglądają naturalnie – wręcz jak własne, co decyduje o zadowoleniu pacjenta i jego dobrym samopoczuciu.

Współcześnie stosowane w stomatologii implanty wypierają i zastępują ruchome elementy protetyczne, których zadaniem jest również uzupełnianie ubytków w uzębieniu pacjenta. Implanty są dużo trwalsze, bardziej funkcjonalne i – co równie ważne dla pacjenta – gwarantują nieporównywalnie bardziej naturalny wygląd zębów. Stabilnie osadzone zapobiegają nieprzewidzianym, krępującym sytuacjom towarzyszącym poluzowaniu elementów ruchomych w szczęce, typu mosty czy korony.

BEGO – to uśmiech, jak własny!

Najwyższą jakość implantów gwarantuje, między innymi, niemiecka marka BEGO. Ta posiadająca ponad stuletnie doświadczenie w stomatologii i protetyce stomatologicznej firma oferuje pacjentom odbudowy protetyczne na implantach zapewniające naturalny wygląd zębów.

Komfort i precyzja wykonania w jednym – tak można scharakteryzować produkty tej marki.

Trwałe, niezawodne i naturalnie wyglądające zęby są wynikiem pracy na produktach marki BEGO. Jest ona synonimem wysokiej klasy produktów, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentów.

System marki BEGO Semandos® S jest efektywnie stosowany już od 1993 roku. Implanty tego systemu można wszczepiać we wszystkich odcinkach – zarówno w szczęce, jak i żuchwie, w kości o różnej jakości.

Szerokie zastosowanie – w tym w kości D1, D2, D3 i D4, jak również przy procedurach tzw. sinus lift – by uniknąć nieplanowanej perforacji membrany Schneider’a oraz przy wystarczającej ilości kości sprawia, iż system ten stał się chętnie stosowany we współczesnej stomatologii.

Implanty BEGO wykonane z czystego tytanu 4 Klasy, o wytrawianej i piaskowanej powierzchni TiPure Plus, charakteryzują się wysoką czystością. Ponadto zaokrąglona główka implantu (chroniąca anatomiczne struktury) i maszynowo polerowany kołnierz zapewniają minimalną szczytową resorpcję kości i zmniejszenie podrażnień błony śluzowej.

Implanty BEGO – trwałe i funkcjonalne, są źródłem zadowolenia pacjentów, którzy, dbając o higienę jamy ustnej i korzystając z regularnych kontroli stomatologicznych, mogą się nimi cieszyć nawet przez całe życie!

Implanty BEGO – to dobra inwestycja

Stojąc wobec wyboru pomiędzy tradycyjną protezą a nowoczesnym implantem, pacjenci coraz częściej wybierają drugie ze wskazanych rozwiązań – na miarę XXI wieku.

Inwestują w implanty, które zapewniają im piękny uśmiech i trwałe, naturalnie wyglądające zęby. Decydując się na implanty, otrzymują gwarancję produktów najwyższej jakości – trwałych i funkcjonalnych. Obecnie stosowane implanty posiadają uniwersalne zastosowanie – są doskonałym rozwiązaniem w przypadku pojedynczych braków w uzębieniu lub jako środek do zakotwienia przyszłych protez i mostów.

Indywidualne podejście do każdego pacjenta, wraz z ułożeniem planu leczenia, uwzględniającego fazę początkową – wykonanie zdjęć RTG lub tomografii komputerowej wskazanego odcinka jamy ustnej, po etap końcowy – następujący po wgojeniu się implantów, jest charakterystyczne dla leczenia implantologicznego. Po okresie ich wgojenia się – zazwyczaj od 2 do 9 miesięcy, lekarz dokona zamocowania wykonanych mostów, koron bądź protez, co zakończy proces leczenia i zaowocuje wspaniale wyglądającym, naturalnym uśmiechem pacjenta. Implanty BEGO to dobra inwestycja – na lata!

Profesjonalne zabiegi w zakresie implantologii z wykorzystaniem wysokiej klasy produktów marki BEGO, wykonuje, między innymi, Gabinet Stomatologiczny DentalMed w Warszawie.

Leave A Response »