Skuteczna walka z rakiem – Graviola

Aneta Rachwał - Adamczyk February 10, 2016 0
Skuteczna walka z rakiem – Graviola

Graviola to roślina, która pochodzi z najcieplejszych zakątków Ameryki Południowej i Północnej. Wykazuje bardzo silne właściwości przeciwnowotworowe. Graviola to małe drzewko, które ma 5-6 m wysokości. Od tysięcy lat uważane jest za cudowny środek leczniczy. Wykorzystywane było początkowo w tradycyjnych środowiskach południowoamerykańskich. Każda część rośliny ma właściwości lecznicze. Badania nad właściwościami przeciwnowotworowymi tej rośliny rozpoczęły się w latach 40. XIX wieku. Udowodniono, że związki chemiczne Gravioli niszczą komórki nowotworowe. Nie wpływają przy tym negatywnie na zdrowe komórki. Dzięki temu, możliwe jest leczenie raka bez start dla organizmu.

Lek na wiele rodzajów raka

Z badań wynika, że Graviolę można stosować na 12 typów nowotworów. Są nimi m.in. nowotwory mięsaka płuc, mięsaka trzustki, raka wątroby, raka piersi, chłoniaka, gruczolakoraka prostaty, gruczolakoraka jelit czy gruczolakoraka płuc. Ponadto, substancje zawarte w tej roślinie, wpływają również silnie antynowotworowo. Przede wszystkim, Graviola jest w stanie niszczyć komórki nowotworowe dzięki zawartości takiego składnika jak acetogenina annonacenowa.

Powstrzymać chorobę

Jest to składnik chemiczny, który występuje w roślinach z grupy Annonaceae. Nawet w niewielkich dawkach, pomagają unieszkodliwić komórki rakowe i wstrzymać ich dalszy rozwój. Dzięki temu, w początkowej fazie możliwe jest zahamowanie rozwoju choroby. Graviola wpływa również pozytywnie na wzmocnienie układu immunologicznego. Dzięki temu, podczas walki z rakiem jest on dodatkowo chroniony i nie ulega wyniszczeniu w skutek terapii antyrakowej, co zwykle dzieje się podczas tradycyjnej terapii. Warto również dodać, że Graviola łagodzi skutki i objawy chemioterapii. Pacjent może się czuć dużo lepiej, jeśli będzie przyjmował ten preparat. Można będzie uniknąć wypadania włosów, nudności i ogólnego osłabienia. Warto również podkreślić, że Graviola ma również właściwości antybakteryjne oraz przeciwwrzodowe. Dzięki temu, pomaga na wiele chorób. Ma również właściwości przeciwcukrzycowe i przeciwpadaczkowe.

Leave A Response »